Gdzie zobaczyć najlepsze prezentacje?

Gdzie zobaczyć najlepsze prezentacje?

Tworzenie prezentacji może nastręczać sporo trudności, a czasem frustracji. Wiem coś o tym. Pewnie niejednokrotnie mieliście tak, że siedząc przed komputerem mieliście poczucie, że ze swoją prezentacją utknęliście w martwym punkcie. Nie wiadomo, czy robić ją dalej, czy wszystko skasować i zacząć od początku.

Z doświadczenia wiem, że ani jedno, ani drugie rozwiązanie nie jest najlepsze. Optymalne, wg mnie, to takie wbrew intuicji: zamknąć prezentację na pewien czas i otworzyć się na zupełnie nowe inspiracje. Chyba najlepszym źródłem inspiracji do tworzenia prezentacji multimedialnych jest witryna slideshare.net, w której zarchiwizowano tysiące prezentacji z całego świata. Czasem przejrzenie kilku pozwala spojrzeć na swoją prezentację zupełnie na nowo – i dostrzec w niej niewykorzystany potencjał.

Tematyka prezentacji na slideshare.net jest przeróżna – od biznesowych prezentacji po bardzo „lekkie”. Jak chociażby ta poniżej – o tym, jak kończyć rozmowy podczas imprez, konferencji, spotkań. Porady mogą Wam się przydać w niejednej sytuacji.

Escaping a conversation

Najnowsze wpisy

Projekt i realizacja: GeminiSoftnet | Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2020 studio-prezentacji.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.