Szkolenia

Sprawdź nasze wszystkie szkolenia

Szkolenia z komunikacji

         Szkolenie Prosta Komunikacja

         Szkolenie Storytelling vs. Prosta Komunikacja

         Szkolenie Komunikacja Interpersonalna

         Szkolenie Skuteczny Feedback w Zespole

 

Szkolenia z prezentacji

         Szkolenie Prezentacje 360

         Szkolenie z Prezentacji PowerPoint

         Szkolenie z Wystąpień Publicznych

         Szkolenie z Wizualizacji Danych

         Szkolenie z Prezentacji Online 

 

Szkolenia ze storytellingu

         Szkolenie Storytelling

         Szkolenie Storytelling vs. Prosta Komunikacja

         Szkolenie Storytelling w Sprzedaży

 

Szkolenia narzędziowe

         Szkolenie PowerPoint

         Szkolenie Google Slides

 

Konsultacje indywidualne

         W sprawie wystąpienia lub prezentacjiSzukasz szkolenia zamkniętego?

Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły

Kontakt

Czego uczymy na szkoleniu z prezentacji PowerPoint profesjonalnie?

Szkolenia PowerPoint profesjonalnie to praktyczne szkolenia z prezentacji PowerPoint biznesowych. Przeznaczone są dla menadżerów i specjalistów znających przynajmniej podstawy programu.

 

Uczestnicy szkolenia z prezentacji PowerPoint nabywają umiejętności, które pozwolą im tworzyć prezentacje z jednej strony skuteczne, a z drugiej – estetyczne. Szkolenia PowerPoint, które dla Państwa proponujemy, pozwalają więc uczestnikom tworzyć w przyszłości prezentacje nowoczesne i w pełni profesjonalne.

 

Podczas szkoleń wskazujemy jakich błędów unikać oraz z jakich stylistyk uznawanych za przestarzałe należy zrezygnować, by prezentacje były dostosowane do aktualnych standardów wizualnych obowiązujących w profesjonalnej komunikacji biznesowej.

 

Szkolenia z prezentacji PowerPoint profesjonalnie to także okazja, by poznać aktualne trendy w projektowaniu prezentacji oraz by zobaczyć liczne przykłady wzorcowych slajdów. 

Dla kogo jest szkolenie z prezentacji PowerPoint dla początkujących?

Szkolenia PowerPoint dla początkujących to szkolenie przeznaczone dla osób dopiero zaczynających pracę z programem lub osób, które nigdy nie miały z nim do czynienia.

 

Szkolenia PowerPoint z tego zakresu koncentrują się na czysto technicznych aspektach tworzenia prezentacji. Uczestnicy szkolenia z prezentacji PowerPoint nabywają umiejętności samodzielnego korzystania z programu, tworzenia slajdów, formatowania poszczególnych elementów graficznych i wszelkich procedur niezbędnych do stworzenia dobrej prezentacji.

 

Wszystkie nasze szkolenia z prezentacji PowerPoint przeprowadzane są przez doświadczonego praktyka, który w prosty i przystępny sposób tłumaczy wszelkie aspekty związane z pracą w programie PowerPoint.

 

Liczne, ale krótkie ćwiczenia na bieżąco wprowadzane podczas szkolenia pozwalają w naturalny sposób przyswoić omawiany materiał.

Czego nauczysz się na szkoleniu z wystąpień publicznych i autoprezentacji?

Szkolenie z wystąpień publicznych i autoprezentacji przeznaczone jest dla osób, które chcą nabyć praktycznych umiejętności występowania przed publicznością. Szkolenie podzielone jest na dwa segmenty: część ogólną oraz część praktyczną. W części ogólnej uczestncy szkolenia poznają ogólne zasady, m.in. jak przygotować się do wystąpienia, jak pokonać stres oraz jak formułować wypowiedzi i jakie narzędzia i techniki zastosować, by prezentacja była maksymalnie skuteczna. W części tej dużo czasu poświęcamy na takie kwestie jak gestykulacja, pokonywanie tremy, sposoby na budowanie dobrej relacji z odbiorcami i wiele innych. 

 

W części praktycznej każdy uczestnik występuje przed kamerą i wygłasza swoją prezentację. Po wystąpieniu uczestnicy dostają informacje zwrotne, co należy poprawić w wystąpieniu, jakie były mocne i słabsze strony. Trener przekazuje także zalecenia co do ćwiczeń, które pomogą osiągnąć maksymalną skuteczność w dziedzienie wystąpień publicznych

Na czym polega szkolenie Prezentacje Biznesowe 360?

To najbardziej zaawansowane szkolenie z prezentacji w naszej ofercie i prawdopodobnie najbardziej zaawansowane szkolenie z prezentacji na polskim rynku. To kilkuetapowy proces szkoleniowy dedykowany dla menadżerów, w trakcie którego poznają najlepsze praktyczne umiejętności z czterech kluczowych dziedzin: storytelling, komunikacja, slajdy i wystąpienia.

 

To szkolenie z prezentacji, które daje najpełniejsze zanurzenie w świat profesjonalnych prezentacji. Uczestnicy krok po kroku poznają tajniki tworzenia szybko estetycznych slajdów, komunikowania się skutecznie wewnątrz organizacji, tworzenia ciekawych i angażujących narracji oraz wygłaszania prezentacji przed publicznością. 

 

Koncentrujemy się na aspektach prezentacji stricte biznesowych, typowych w świecie dużych organizacji. Autor programu szkoleiowego i trener to Piotr Garlej - doświadczony praktyk, mentor Founder Institute, największego na świecie akceleratora start upów, gdzie doradza przedsiębiorcom, jak tworzyć profesjonalne prezentacje dla inwestorów. Więcej o szkoleniu TUTAJ>

Projekt i realizacja: GeminiSoftnet | Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2024 studio-prezentacji.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.