W ofercie mamy 3 rodzaje szkoleń grupowych:

5/5

Szkolenie dla osób, które dopiero zaczynają pracę z programem PowerPoint. W programie: techniczne aspekty obsługi programu i jak tworzyć skuteczne prezentacje.

5/5

Zaawansowane szkolenia z prezentacji PowerPoint dla menadżerów. Szkolenie koncentruje się na tym, jak tworzyć profesjonalne, nowoczesne i perswazyjne prezentacje PowerPoint.

5/5

Szkolenie dla osób chcących podnieść swoje umiejętności w dziedzinie autoprezentacji i przemawiania przed publicznością. Praktyczne szkolenie z kamerą!

Czego uczymy na szkoleniu z prezentacji PowerPoint profesjonalnie?

Szkolenia PowerPoint profesjonalnie to praktyczne szkolenia z prezentacji PowerPoint biznesowych. Przeznaczone są dla menadżerów i specjalistów znających przynajmniej podstawy programu. Uczestnicy szkolenia z prezentacji PowerPoint nabywają umiejętności, które pozwolą im tworzyć prezentacje z jednej strony skuteczne, a z drugiej – estetyczne. Szkolenia PowerPoint, które dla Państwa proponujemy, pozwalają więc uczestnikom tworzyć w przyszłości prezentacje nowoczesne i w pełni profesjonalne. Podczas szkoleń wskazujemy jakich błędów unikać oraz z jakich stylistyk uznawanych za przestarzałe należy zrezygnować, by prezentacje były dostosowane do aktualnych standardów wizualnych obowiązujących w profesjonalnej komunikacji biznesowej. Szkolenia z prezentacji PowerPoint profesjonalnie to także okazja, by poznać aktualne trendy w projektowaniu prezentacji oraz by zobaczyć liczne przykłady wzorcowych slajdów.  

 

Dla kogo jest szkolenie z prezentacji PowerPoint dla początkujących?

Szkolenia PowerPoint dla początkujących to szkolenie przeznaczone dla osób dopiero zaczynających pracę z programem lub osób, które nigdy nie miały z nim do czynienia. Szkolenia PowerPoint z tego zakresu koncentrują się na czysto technicznych aspektach tworzenia prezentacji. Uczestnicy szkolenia z prezentacji PowerPoint nabywają umiejętności samodzielnego korzystania z programu, tworzenia slajdów, formatowania poszczególnych elementów graficznych i wszelkich procedur niezbędnych do stworzenia dobrej prezentacji. Wszystkie nasze szkolenia z prezentacji PowerPoint przeprowadzane są przez doświadczonego praktyka, który w prosty i przystępny sposób tłumaczy wszelkie aspekty związane z pracą w programie PowerPoint. Liczne, ale krótkie ćwiczenia na bieżąco wprowadzane podczas szkolenia pozwalają w naturalny sposób przyswoić omawiany materiał.